UDOSTĘPNIJ

W marcowym numerze Magazynu Muzyków TopGuitar ukazał się test wzmacniacza gitarowego Marshall Astoria Dual Combo, który otrzymał redakcyjne wyróżnienie „Sprzęt na Topie”. Sprzęt do testów dostarczył dystrybutor marki Marshall w Polsce, firma Lauda Audio. Zapraszamy na dedykowaną stronę firmy Lauda Audio w portalu TopGuitar.

Marshall_Astoria DUAL_glownePoniżej przedstawiamy fragmenty z testu, który przeprowadził Mikołaj Służewski, redaktor działu sprzętowego TopGuitar, które mogą stanowić uzasadnienie przyznanej nagrody:

„Po latach bycia pożywką dla niezliczonych kopii i wariacji firmowanych nazwami niskonakładowych, butikowych marek, Marshall postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i przypomnieć, kto od lat sześćdziesiątych rządzi na rynku nagłośnienia gitarowego.”

Marshall_Astoria_Dual_detal„ Astoria jest wysokiej klasy wzmacniaczem, montowanym ręcznie metodą point-to-point, w całości zaprojektowanym i wyprodukowanym w angielskiej fabryce Marshalla w Bletchley – i co najważniejsze, zaprojektowanym od zera, z całkowicie nowym układem, nie będącym kontynuacją żadnego z wcześniejszych modeli.”

Marshall Astoria Dual Combo - sprzet na topie_2„Marshall  Astoria  Dual to  nietuzinkowy  wygląd  i  tak  samo  wyjątkowe,  pod  każdym względem  dystyngowane brzmienie. Jest  to  sprzęt  kierowany  na  równi  do  aktywnych  muzyków,  jak  i  hobbystów  szukających  czegoś  wyjątkowego i prestiżowego.”

Dystrybutor: http://www.lauda-audio.pl


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------