UDOSTĘPNIJ

W lutowym numerze Magazynu Muzyków TopGuitar ukazał się mini-test gitarowego splittera sygnału Morley ABY Twin Mix. Sprzęt do testów otrzymaliśmy od dystrybutora marki Morley w Polsce, firmy Warwick Distribution. Zapraszamy na dedykowaną stronę firmy Warwick Distribution w portalu TopGuitar.

Redaktor działu sprzętowego Maciek Warda przetestował produkt i sporządził recenzję, którą podsumował w następujący sposób:

„Obecnie coraz popularniejsze staje się używanie przez gitarzystów kilku gitar i dwóch osobnych backline’ów. Morley ABY Twin Mix wydatnie pomaga w tych kombinacjach.”

 

Strona dystrybutora: http://www.warwick-distribution.de/


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDog Eat Dog kolejną gwiazdą Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu!
Następny artykułTest: Mooer Little Monster BM
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!