UDOSTĘPNIJ

W czerwcowym numerze Magazynu Muzyków TopGuitar ukazał się test wzmacniaczy gitarowych Orange Crush 12, 20, 20RT i 35RT, który otrzymał redakcyjne wyróżnienie „Sprzęt na Topie”. Sprzęt do testów dostarczył dystrybutor marki Orange w Polsce, firma Arcade Audio. Zapraszamy na dedykowaną stronę firmy Arcade Audio w portalu TopGuitar.

Poniżej przedstawiamy fragmenty z testu, który przeprowadził Mikołaj Służewski, redaktor działu sprzętowego TopGuitar, które mogą stanowić uzasadnienie przyznanej nagrody:

„Orange Crush 12, 20, 20RT i 35RT to kompaktowe i przystępne cenowo wzmacniacze, idealne na początek przygody z gitarą. Urokliwe pod względem brzmienia i ogólnego designu, doskonale wpisują się w wieloletni dorobek brytyjskiej marki.”

orange crush 20_black 7

„Przez dziesięć lat istnienia magazynu TopGuitar nie słyszeliśmy jeszcze wzmacniacza Orange, który brzmiałby kiepsko lub niewart byłby swojej ceny.”

Orange-Crush-35RT

„Cieszy fakt, że firma Orange z tak dużą dbałością podchodzi nawet do sprzętu z niższej półki cenowej, by nawet początkujący mogli cieszyć się dobrej jakości brzmieniem w warunkach domowych. Zaryzykuję twierdzenie, że w kategorii małych, ćwiczebnych piecyków modele z serii Crush nie mają sobie równych.”

Strona dystrybutora: http://www.arcadeaudio.pl


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------