UDOSTĘPNIJ

W styczniowym numerze Magazynu Muzyków TopGuitar ukazał się test wzmacniacza gitarowego Hughes & Kettner GrandMeister Deluxe 40 z kolumną TM212. Sprzęt do testów dostarczył dystrybutor marki Hughes & Kettner w Polsce, firma Amtec.

 

Poniżej przedstawiamy fragmenty z testu, którego autorem jest Mikołaj Służewski:
„Korzystając ze specjalnego interfejsu MIDI Hughes & Kettner WMI-1, komunikującego się bezprzewodowo z iPadem, możemy edytować ustawienia wzmacniacza w czasie rzeczywistym z poziomu tabletu. To się nazywa postęp.”

„Hughes & Kettner GrandMeister Deluxe 40 potrafi zabrzmieć nowocześnie, ale także klasycznie, zależnie od gitary i sposobu gry. Z uniwersalnym zakresem wyrazistych brzmień, jest to może nie tyle brzmieniowy kameleon, co lustro, w którym odbija się nasza muzyczna, gitarowa osobowość.”

„Moduł Red Box brzmi znakomicie: bardzo realistycznie i całkiem potężnie – w produkcji nagrań oraz przy nagłośnieniu koncertów może nie tylko wspomóc, ale wręcz spokojnie zastąpić kolumnę „zbieraną” mikrofonem. Do tego wbudowane najpotrzebniejsze efekty o bardzo użytecznym brzmieniu – czego chcieć więcej?”
Strona dystrybutora: http://www.amtec.pl


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------