UDOSTĘPNIJ

W styczniowym numerze Magazynu Muzyków TopGuitar ukazał się test efektów gitarowych KHDK No. 1 Overdrive i No. 2 Clean Boost, które otrzymały redakcyjne wyróżnienie „Sprzęt na Topie”. Egzemplarze do testów dostarczył dystrybutor marki KHDK w Polsce, firma Sound Service. Zapraszamy na dedykowaną stronę firmy Sound Service w portalu TopGuitar.

Poniżej przedstawiamy fragmenty z testu, którego autorem jest Mikołaj Służewski:

„No. 1 Overdrive to przester o uniwersalnym zastosowaniu, od bluesa po death metal, i wcale nie jest to w tym wypadku przesadzone hasło marketingowe.”

„No. 2 Clean Boost to bardziej kulturalny krewny No. 1, który dzieli z nim system kontroli i ogólną koncepcję wewnętrznego układu, ale skłania się zdecydowanie bardziej ku tradycji gitarowego grania.”

„KHDK No. 1 Overdrive i No. 2 Clean Boost to dwa bardzo podobne, ale jednocześnie bardzo różne efekty, które odpowiadają na inne potrzeby gitarzystów – i robią to znakomicie. Przede wszystkim jednak są to wyroby najwyższej klasy, przeznaczone do profesjonalnego użytkowania i dostarczające brzmienie na zawodowym poziomie. Czekamy na więcej!”

 
Strona dystrybutora: http://www.sound-service.eu


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------