UDOSTĘPNIJ

W styczniowym numerze Magazynu Muzyków TopGuitar ukazał się test wzmacniacza gitarowego Mooer Little Monster AC, który otrzymał redakcyjne wyróżnienie „Sprzęt na Topie”. Sprzęt do testów dostarczył dystrybutor marki Mooer w Polsce, firma Warwick Distribution. Zapraszamy na dedykowaną stronę firmy Warwick Distribution w portalu TopGuitar.

Poniżej przedstawiamy fragmenty z testu, którego autorem jest Maciek Warda:

„Mooer Little Monster AC wygląda bardzo stylowo i może służyć za element dekoracji domowego wnętrza, również ze zdjętą, perforowaną, stalową obudową.”

„Przester w testowanej głowie ma oldschoolowy charakter i wydaje się, że słyszeliśmy go w setkach nagrań z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, jest niezbyt nachalny, ale rasowy i bluesrockowy. Najlepsze jest to, że jeśli chodzi o clean, to między tym maleństwem a kanałem czystym w wielkich i utytułowanych headach nie ma żadnej różnicy!”

„Dla gitarowych purystów, którzy lubią surowe, pełne, lampowe brzmienia, Mooer Little Monster AC powinien być dobrą bazą do traktowania go efektami podłogowymi albo studyjnymi.”
Strona dystrybutora: http://www.warwick.de


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------