UDOSTĘPNIJ

W lutowym numerze Magazynu Muzyków TopGuitar ukazał się test wzmacniacza gitarowego Mooer Little Monster BM. Egzemplarz do testów dostarczył dystrybutor marki Mooer w Polsce, firma Warwick Distribution. Zapraszamy na dedykowaną stronę firmy Warwick Distribution w portalu TopGuitar.

Poniżej przedstawiamy fragmenty z testu, którego autorem jest Maciek Warda:

„Mooer Little Monster BM nie doczekał się jeszcze endorserów i wielkich nazwisk oficjalnie używających tego modelu, ale moim zdaniem wszystko przed nami. Niewiele konstrukcji pozwoli nam ograć dowolne efekty czy gitary, dając tak transparentne i rasowe brzmienie.”

„Mooer BM jest bardziej niegrzeczny od AC, ale słychać to tylko w barwie dźwięków, bo – jak już wspominałem – jest od AC nieco cichszy. Barwa natomiast to głębia wyściełana aksamitem, brzmienie jest minimalnie ciemniejsze i inaczej skompresowane – pozbawione najostrzejszych, nieprzyjemnych krawędzi.”
Strona dystrybutora: http://www.warwick.de


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMini-test: Morley ABY Twin Mix
Następny artykułWarwick RockBoard – nowa witryna
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!