Strona główna Zamów prenumeratę

Zamów prenumeratę

TOP GUITAR
Top magazyn w niskiej cenie!

tgzamow

Jako jeden z najlepszych magazynów muzycznych w Polsce stworzyliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! Jeśli kochasz muzykę, gitarę i czujesz potrzebę dowiadywania się o nowinkach ze świata jej twórców w pierwszej kolejności i chcesz, aby docierały do Ciebie tylko i wyłącznie sprawdzone informacje, skorzystaj i zamów prenumeratę właśnie teraz! Otrzymasz wszystko to czego potrzebujesz, w niższej cenie!

Tylko teraz prenumerata w niższej cenie – 12 w cenie 10!
Jesteś w stanie się oprzeć?

Prenumerata Top Guitar
możliwe opcje zamówień

  1. Prenumerata półroczna: 6 wspaniałych numerów magazynu w cudownie zachęcającej cenie! Półroczne zamówienie to jedynie 88,20 zł!
  2. Prenumerata roczna: 12 profesjonalnych i pełnych nowinek magazynów w jeszcze bardziej zachęcającej cenie, a do tego GRATISY… Roczne zamówienie to wydatek jedynie 147 zł! Płacisz za 10 numerów, dostajesz 12 – pierwsze dwa są całkowicie za darmo!
  3. Prenumerata dwuletnia: łakomy kąsek dla tych, dla których liczy się wysoka jakość za przystępną cenę! 24 numery najlepszego magazynu muzycznego w cenie, pozwalającej oszczędzić równowartość 4 numerów! Płacisz za 20 numerów, a dostajesz 24! Dwuletnie zamówienie to jedynie 294 zł, a więc pierwsze cztery numery są GRATIS!

Gdy magazyn nie spełnia oczekiwań

Niemożliwe, a jednak? W przypadku niezadowolenia z treści umieszczonych w magazynie i chęci rezygnacji, wystarczy poinformować nas o tym w terminie nie dłuższym niż 45 dni od daty złożenia zamówienia. Pieniądze zostaną oddane, a nadesłane numery nie podlegają zwrotowi.

Zamów dzisiaj – to nie koniec niespodzianek!

Jeśli zdecydujesz się zamówić którąkolwiek z możliwych opcji prenumeraty, możesz liczyć na 3 Gratisy! Czekają na Ciebie płyty CD z muzyką jaką kochasz lub nowościami muzycznymi jakie dopiero pokochasz, a wszystko za sprawą sklepu Galeria Muzyka i działu Plattan Gratisy.

Co zrobić, aby otrzymać płyty?

Zamów już teraz jedną z opcji prenumeraty, korzystając z poniższego formularza na stronie internetowej Top Guitar lub napisz e-mail na adres prenumerata@topguitar.pl! I wybierz 3 gratisy ze strony sklepu Galeria Muzyka – działu Plattan Gratisy

Pamiętaj!

W treści e-mail’a bądź uwagach formularza wpisz wybrane przez Ciebie tytuły płyt oraz wykonawców – w przeciwnym wypadku gratisy nie zostaną uwzględnione!

Każdy, kto zamówi dwuletnią prenumeratę TopGuitar, otrzyma GRATIS RockBoard Power LT XL wartości 249,90 zł. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Szczegóły promocji na stronie internetowej: http://topguitar.pl/?p=60470

Szczegóły dotyczące składania zamówienia

Decydując się na zamówienie prenumeraty, możesz dokonać tego na dwa sposoby – tradycyjnie bądź przez internet!

Zamówienie tradycyjne

Dokonanie wpłaty będącej równowartością zamówionej prenumeraty – półrocznej, rocznej lub dwuletniej na:

11 1050 1764 1000 0022 9671 4641
International Music Press,
ul. Kielecka 109 C,
81-650 Gdynia

Nie zapomnij!

W tytule przelewu niezbędny jest dopisek: Prenumerata TopGuitar od numeru …/2015 (np. 12/2015) =

Zamówienie przez internet

Wypełnienie poniższego formularza zamówienia prenumeraty:

http://topguitar.pl/produkt/prenumerata-polroczna/
http://topguitar.pl/produkt/prenumerata-roczna/
http://topguitar.pl/produkt/prenumerata-dwuletnia/

To nie koniec niespodzianek!

Pięciu prenumeratorów zamawiających TopGuitar w okresie 1 do 31 grudnia 2015 otrzyma płytę „Crosseyed Heart” Keitha Richardsa. Warunkiem otrzymania nagrody jest deklaracja wykonania i wysłania do redakcji TG zdjęcia prenumeratora z nagrodą i okładką TopGuitar, a także zgoda na bezpłatną publikację zdjęcia w magazynie TopGuitar i na
stronach internetowych wydawnictwa.

Deklarację należy wysłać na adres konkurs@topguitar.pl, w temat wiadomości wpisując hasło „Prenumerata – grudzień”.

Wybór nagrodzonego odbędzie się 7 stycznia 2016.

FUNDATOR NAGRÓD: Universal Music Polska

Album „Crosseyed Heart” zawiera piętnaście utworów z najwyższej muzycznej półki. Na krążku można usłyszeć nie tylko rock, ale również reggae, country czy też blues. Pierwszy singiel z płyty pod tytułem „Trouble”, który ukazał się 17 lipca 2015, łączy w sobie wciągające gitarowe brzmienia. Gitara elektryczna, basowa, akustyczna i wokal – Richards bierze wszystko na swoje barki. No może prawie wszystko, bo z pomocą przyszli dawni przyjaciele Keitha – Steve Jordan na perkusji, gitarzysta Waddy Wachtel i Bernard Fowler w chórkach. Piosenka została napisana przez Keitha i Steve’a Jordana.

„Miałem niezły ubaw ze Steve’em i Waddym przy nagrywaniu tej płyty” – komentuje Richards – „Nie ma nic lepszego od pracy w studiu nagraniowym, nie mając pojęcia, co z tej pracy wyniknie! Jeśli szukacie kłopotów [gra słowna z tytułem singla], to właśnie je znaleźliście!”.

Keith Richards Crosseyed Heart