UDOSTĘPNIJ

Jest to cykliczna impreza, odbywająca się w wielu miastach Polski, której zwieńczeniem jest wrześniowy Warsaw Fingerstyle Festival. Ideą koncertów jest oddanie sceny młodym, zdolnym artystom w ramach profesjonalnych kontraktów.

Mecenasem imprezy jest Grupa OakTree, zajmująca się m.in. księgowością i obsługą prawną artystów: www.maccpartner.pl

Patronat nad Fingerstyle Meeting objął magazyn Top Guitar.

Każdy z gości koncertu ma szansę WYGRAĆ GITARĘ marki Baton Rouge Guitars!

 

fingerstyle meeting-1

Miejsce: Club Fair Play, ul. Taśmowa 1, Warszawa
Czas: 13 maja 2016, start godz. 18:00…
Wstęp WOLNY

Zagrają:

MICHAŁ ŁONIEWSKI

1nagroda_loniewski
MERY SPOLSKY & JANEK PENTZ

1429894225_janek_pentz_szczytno aaDSC01889ox

 

MICHAŁ SZCZERBIEC

michal-szczerbiec_e3be829b92397a80e3c10df933e00528

OakTree Holding Sp. z o.o.:
„Spółka holdingowa której celem jest kupowanie bądź inwestowanie w nowe spółki, mające tworzyć Grupę Oak Tree. Założeniem holdingu jest skupienie wokół siebie firm zajmujących się różnymi branżami i działających na różnych płaszczyznach rynku, które na skutek ścisłego współdziałania zwiększają swoją wydajność i poziom świadczonych usług co w sposób bezpośredni przekłada się na jakość świadczonych usług jak również na obroty i zysk całego holdingu.”

 

Club Fair Play o sobie:

„Nasze cykliczne imprezy są przede wszystkim o charakterze rozrywkowo-tanecznym, ale nie ograniczamy się tylko do tego typu działalności. Jesteśmy przygotowani, mamy do tego możliwości, a przede wszystkim – mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu na życzenie klienta wszelkich konferencji, zjazdów, szkoleń, bankietów, promocji, pokazów mody oraz imprez okolicznościowych. Co prawda głownie nasza działalność odbywa się w obrębie naszego klubu, ale nie rzadko nasi partnerzy korzystają z naszego doświadczenia i pomocy przy organizacji imprez masowych, integracyjnych o charakterze sportowo-intergracyjnym, koncertów, kabretonów, rewii, pokazów mody itp..”


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułFinał Hard Rock Rising 2016
Następny artykułThe Lunatics zapraszają na swój pożegnalny koncert
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!