UDOSTĘPNIJ

Francis „Rocco” Prestia jako jeden z najbardziej znanych endorserów marek ESP oraz Eden Amps firmuje bardzo ciekawy konkurs. Nie trzeba być fanem Tower of Power by stwierdzić, że warto wziąć w nim udział.

Wystarczy dokonać kilku prostych czynności, polubić kilka profili na facebooku, by pomóc szczęściu i stać się posiadaczem kilku atrakcyjnych nagród.

Szczegóły na stronie:
http://www.edenamps.com/rocco-giveaway.html


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTopVintage: Ibanez JS1000
Następny artykułYellowjackets w Krakowie – fotorelacja
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!