UDOSTĘPNIJ

Użytkownicy multiefektu Zoom G5n mogą od maja 2016 ściągnąć aktualizację oprogramowania, obejmującą nowe modele wzmacniaczy i efektów, a także presety brzmieniowe przygotowane przez zawodowych muzyków – jednym z nich jest Richard Patrick.

Lider, wokalista i główny autor muzyki amerykańskiego zespołu Filter przygotował dla właścicieli Zoom G5n aż 17 programów, wśród których znalazły się także brzmienia ze znanych utworów grupy. Próbki kilku z nich muzyk zaprezentował na YouTube.

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSoundedit ’16 – Brian Eno otrzyma „Człowieka ze Złotym Uchem”
Następny artykułRusza rejestracja utworów online w ZAiKSie!
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!