UDOSTĘPNIJ

ESP Guitars zaprezentowało nową gitarę basową, będącą modelem sygnowanym przez Johna Campbella, basistę zespołu Lamb Of God.

Gitarę basową LTD JC-4FM, bo o niej mowa, oparto na już istniejącym modelu Stream, jednak została ona spersonalizowana pod kątem wymagań, które przed firmą postawił John Campbell.

Nowy model posiada top z klonu płomienistego, matowo wykończony korpus z jesionu bagiennego, palisandrową podstrunnicę, oraz pięcioczęściowy gryf wykonany z kawałków klonu i bubingi. Jest to konstrukcja typu bolt-on, o skali 34”. Osprzęt, w jaki wyposażono ten instrument, to mostek „A-Style Bridge”, oraz klucze Hipshot Ultralite. Główne markery na podstrunnicy zostały wykonane według nowego, oryginalnego wzoru, natomiast znaczniki górne zrobiono z tworzywa sztucznego, świecącego w ciemności, co ma dodatkowo ułatwić orientację na gryfie w warunkach scenicznych.

W kwestii elektroniki, gitara została wyposażona w aktywne pickupy EMG 35P4X i EMG 35JX, oraz dwupasmowe EQ – EMG BTC, które możemy jednak wyłączyć za pomocą przełącznika EQ W/EQ bypass.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------