UDOSTĘPNIJ

Firma Music Landscapes Productions serdecznie zaprasza na jedyny w Polsce koncert – AN EVENING WITH THE NEAL MORSE BAND.

28 MARCA 2017 roku w warszawskiej PROGRESJI zawita zespół w składzie Neal Morse, Mike Portnoy, Randy George, Eric Gillette, Bill Hubauer. Legendy rocka progresywnego zaprezentują swój nowy materiał z nadchodzącego podwójnego koncept-albumu. Jest to już ósma płyta studyjna nagrana wspólnie przez Morse’a, Portnoya oraz George’a, a zarazem druga płyta obecnego składu The Neal Morse Band. Płyta zbiera znakomite recenzje krytyków z całego świata, a sam M. Portnoy stwierdził , że jest to jego najlepszy album w karierze. Na koncercie w Warszawie zostanie zaprezentowana cała płyta oraz materiał z poprzednich płyt. Zapowiada się trzygodzinny maraton PROGa.

plakat-wysylka-2

Bilety w cenach od 89 zł do 110 zł są dostępne na stronach Biletomat.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach stacjonarnych (Empik, Media Markt, Saturn). Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w PROGRESJA MUSIC ZONE.
Więcej informacji na www.mlp.net.pl

 

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRuszyła sprzedaż biletów na RED HOT CHILI PEPPERS
Następny artykuł„Traces” – premiera debiutanckiego albumu zespołu Killing Silence
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!