UDOSTĘPNIJ

Na targach Summer NAMM Show 2017 odbywających się w amerykańskim Nashville firma Epiphone zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję gitar. Epiphone zaskoczył wszystkich największą różnorodnością nowych instrumentów, która z pewnością przyciągnie uwagę gitarzystów.

Nowe modele:
Epiphone AJ 210 CE – elektroakustyk wyposażony w twardy futerał w zestawie, który do tej pory posiadał status Limited Edition; od teraz na stałe w ofercie Epiphone. Dostępne kolory to natural, vintage sunburst.
Epiphone SG Special VE – zastępuje dotychczasowy model SG Special, ale będzie dostępny w wykończeniu matowym i to w pięciu opcjach kolorystycznych: cherry, ebony, heritage cherry sunburst, vintage sunburst oraz walnut.
Epiphone Les Paul Studio LT zastępuje jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli Epiphone – LP 100; dostępny jest w czterech opcjach kolorystycznych: ebony, heritage cherry sunburst, vintage sunburst oraz walnut.
Epiphone Les Paul SL to budżetowy model z dwoma przetwornikami typu single-coil; dostępny w kolorach: ebony, heritage cherry sunburst, pacific blue, sunset yellow, turquoise oraz vintage sunburst.

Epiphone Les Paul SL
Epiphone Les Paul SL

Masterbilt DR-400MCE – najnowszy przedstawiciel elektro-akustycznej serii Masterbilt. Ma lity świerk na topie oraz korpus z litego drewna mahoniu. Dodatkowym wyposażeniem jest ułatwiający dostęp do wyższych pozycji cutaway, gryf wykonany z drewna mahoniu oraz elektronikę eSonic HD preamp system wraz z NanoFlex-HD pickup. Model dostępny będzie w dwóch opcjach kolorystycznych: natural satin oraz faded cherry sunburst.

Pierwsze nowości Epiphone zaprezentowane na tegorocznym Summer NAMM będą dostępne na przełomie sierpnia i września w sieci autoryzowanych salonów dealerskich Epiphone w Polsce.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------