UDOSTĘPNIJ

Specjalny dział serwisu eBay, nazwany Charity Shop wystawia tę gitarę na okres od 16 do 26 lutego i liczy na spory zysk.

 

Gitara Kurta to śliczny Hagstrom Blue Sparkle Deluxe, który stał się jego własnością w 1992 roku, na dwa lata przed jego samobójczą śmiercią. Część pieniędzy z aukcji zostanie przeznaczona dla organizacji Transitions Projects wspierającej materialnie i żywnościowo bezdomnych, weteranów oraz ich rodziny. Może to być niemała kwota, zważywszy, że w 2015 roku, za 137 000 $ sprzedany został sweterek Kurta, który miał ubrany podczas słynnego występu Nirvany w MTV Unplugged…

Przypominamy, że jest to również związane nadchodzącym dniem 50. urodzin Kurta, które obchodziłby 20 lutego.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNAMM 2017: nowości Markbass
Następny artykułPłyta Rendez Vous „Raz dane”
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!