UDOSTĘPNIJ

Materiał pochodzi z 1982 roku, kiedy Jaco był w trasie ze swoim zespołem World of Mouth. Został on zarejestrowany podczas występu w audycji „Jazz Alive” słynnej rozgłośni NPR.

Płyta „Truth, Liberty & Soul” będzie miała premierę w USA 22 kwietnia. Wydawnictwo będzie miało kolekcjonerską formę w postaci 3-płytowego boxu oraz 2-płytowego zestawu CD. Do obydwu wariantów dołączona będzie 100-stronicowa książka z esejami m.in. Roba Trujillo i Billa Milkowsky’ego.

Victor Wooten powiedział o tej premierze, że „to jest rarytas, coś jak nigdy wcześniej nie oglądany obraz Picassa albo Van Gogha”

Filmik promocyjny:

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRay Wilson – wyjątkowy koncert Genesis Classic w Wytwórni
Następny artykułAmpeg Classic Bass Preamp i Scrambler Bass Overdrive
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!