UDOSTĘPNIJ

Wszyscy wiemy, że 28 marca 2017 w Warszawie ten wyjątkowy zespół zagra w Warszawie w ramach „AN EVENING WITH THE NEAL MORSE BAND”.

 

Organizatorem koncertu jest firma Music Landscapes Productions, bilety jeszcze są (dostępne na większości portali biletowych), a my pomalutku zaostrzamy apetyty najnowszym teledyskiem tej supergrupy:

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSzykuje się wyjątkowa płyta zespołu The King.
Następny artykułUriah Heep już za tydzień rozpoczyna polskie tournée!
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!