UDOSTĘPNIJ

W 1968 roku Jimi Hendrix grał na Stracie wyposażonym w przystawki owijane ręcznie przez Seymoura. Pięćdziesiąt lat później, Seymour Duncan z dumą dzieli się z nami częścią tej historii. Chłodnym wieczorem, w marcu 1968, Jimi Hendrix zaproponował młodemu Seymourowi W. Duncanowi, aby ten ograł gitarę artysty na scenie. Strat był wyposażony w pickupy, które Seymour stworzył specjalnie dla Jimiego. Ta niezapomniana noc miała ożywić przyszłość i dziedzictwo Seymoura prawie pół wieku później. Teraz możesz być krok bliżej świata Jimiego, dzięki zestawowi przystawek Seymour Duncan Jimi Hendrix™ Signature Strat Set.

Podobnie jak muzyka Jimiego, ten zestaw posiada zarówno tradycyjne korzenie jak i nutę nowoczesności. Każdy pickup jest pieczołowicie konstruowany – tak aby uczynić brzmienie bogatym i melodyjnym. Model mostkowy ma agresywny atak, który wyraźnie się odcina, zachowując jednak ikoniczną, „leadową” barwę.

Przystawka od strony gryfu brzmi soczyście i wyraziście – jest doskonała do gry akordowej, melodii bluesowych, double-stopów i charakterystycznej dla Jimiego gry akordowo-melodyjnej. W pozycji środkowej słychać sporą dawkę klasycznego Stratowego „kwakania”.

Trójwarstwowy pickguard Jimi Hendrix Signature Loaded (Voodoo Style) ma na pokładzie te 3 przetworniki. Charakteryzują się odwróconą orientacją względem mostka. W wersji Standard Style, nabiegunniki są ułożone standardowo.

Aby pomóc Ci jeszcze bardziej zbliżyć się do spektakularnego brzmienia Jimiego, każdy pickup wykonano z odwróconymi nabiegunnikami, aby uchwycić efekt gry na gitarze praworęcznej, przystosowanej dla gitarzysty leworęcznego. Biały, trójwarstwowy pickguard Jimi Hendrix Signature Loaded posiada potencjometry 250K, pięciopozycyjny przełącznik przystawek i kondensatory .047. Na pickupach widnieją autografy Jimiego. Pamiętaj, że zestaw Voodoo Style będzie pasował tylko do gitar z wycięciem „basenowym” i humbuckerowym. Dostępna jest również wersja dla mostka standardowego.

Dostępne będą trzy wersje:

Seymour Duncan Jimi Hendrix Strat™ White Set (zestaw 3 skalibrowanych przystawek: mostkowa, środkowa i gryfowa, z białymi pokrywami w zestawie)
Seymour Duncan Jimi Hendrix™ Loaded Pickguard Voodoo
Seymour Duncan Jimi Hendrix™ Loaded Pickguard Standard

Zestaw przystawek Seymour Duncan Jimi Hendrix™ Signature Strat jest w pełni autoryzowany przez Authentic Hendrix LLC i będzie dostępny od połowy lutego 2017.

Sugerowana cena detaliczna zestawu Seymour Duncan Jimi Hendrix Strat™ White wynosi, wliczając VAT, 1552,45 PLN.

Sugerowana cena detaliczna zestawu Seymour Duncan Jimi Hendrix Strat™ Loaded Pickguard (Standard i Voodoo) wynosi, wliczając VAT, 2070,11 PLN.

Wideoprezentacja:


Więcej szczegółów:
www.seymourduncan.com/pickups/featured/hendrix
www.w-distribution.de


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------