Strona główna Porady Łatwo, szybko i skutecznie? Gitarowe warsztaty wideo

Łatwo, szybko i skutecznie? Gitarowe warsztaty wideo

3427
0
UDOSTĘPNIJ
Szkoły wideo

Autor: Mikołaj Służewski

     Zobacz, jak podnieść poziom swojej wiedzy oraz umiejętności, nie wychodząc z domu i nie wydając ani grosza! Przedstawiamy dziesięć najlepszych miejsc w sieci, które warto odwiedzić na drodze swojego gitarowego rozwoju.

Szkoły wideo

     Szeroka dostępność różnorodnych materiałów szkoleniowych z jednej strony daje ogromne możliwości wyboru, z drugiej jednak powoduje, że coraz trudniej takiego wyboru dokonać. Nie wiadomo w końcu, czy lepiej kupić książkę z płytą CD, szkółkę DVD, czy może zainwestować w roczny kurs gitarowy, albo nawet domowe lekcje z prywatnym nauczycielem. My proponujemy najpierw sięgnąć po to, co jest praktycznie pod ręką i w zasadzie nic nie kosztuje, a często potrafi być niezwykle przydatne – czyli po internetowe lekcje wideo.

    Specjalnie dla was, żądnych wiedzy i nowych gitarowych wyzwań, przygotowaliśmy zestawienie dziesięciu najbardziej wartościowych stron internetowych do nauki gry na gitarze. Pełny dostęp do większości z nich jest płatny, ale wszystkie oferują również całkiem sporą ilość materiałów darmowych. Przeglądając je, a następnie dokładnie ćwicząc omówiony na nich materiał, można więc bez ponoszenia żadnych kosztów nauczyć się wielu nowych rzeczy. A jeśli jakaś strona okaże się wyjątkowo interesująca i zapragniecie więcej, zawsze można poświęcić część kieszonkowego na swój własny muzyczny rozwój. (czytaj dalej na podstronach)


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------