Strona główna Newsy ESP Tombstone – nowe gitary elektroakustyczne

ESP Tombstone – nowe gitary elektroakustyczne

3546
0
UDOSTĘPNIJ
ESP Tombstone
ESP Tombstone

Gitary elektroakustyczne ESP Tombstone to wielka nowość w ofercie marki ESP na rok 2015.

Podstawowym założeniem tej zupełnie nowej linii instrumentów jest podniesienie poprzeczki jeśli chodzi o jakość wykonania i komfort gry na tle konkurencji w przystępnej klasie cenowej. W ofercie ESP Tombstone już na początku znajdzie się spory wybór modeli z pudłami rezonansowymi typu auditorium, dreadnought i jumbo.

ESP Tombstone oferuje już pierwszy model sygnowany, a jest nim sygnatura George’a Lyncha GL-J2E.


Modele A-300E i A-430E mają top z litego świerku Sitka, przy czym A-300E ma boczki i spód z mahoniu i preamp B-Band T-35, a boczki i spód pudła A-430E wykonane są z drewna palisandrowego, za to elektronika w tym modelu to Fishman Isys+.

D-320E to typowy dreadnought z płytą wierzchnią z litego cedru, boczkami i spodem z ovangkolu w wykończeniu naturalnym satynowym, z elektroniką B-Band, a D-430E – top z litego świerku Sitka, boczki i spód z palisandru i wykończenie na wysoki połysk oraz preamp Fishman Isys+.

Modele J-310E i J-430E oba mają płytę wierzchnią z litego świerku Sitka, a boczki i spód wykonano z drewna sapelle w wykończeniu naturalnym satynowym (J-310E) lub palisandru z wykończeniem na wysoki połysk (J-430E).

ESP Tombstone
ESP Tombstone

ESP Tombstone George Lynch GL-J2E

Tombstone oferuje już pierwszy model sygnowany, a jest nim sygnatura George’a Lyncha GL-J2E. To instrument typu jumbo z płytą wierzchnią z litego świerku Sitka, boczkami i spodem z klonu płomienistego, 5-częściową szyjką z klonu i orzecha, wykończeniem Tobacco Sunburst i dodatkowymi zdobieniami. W ofercie jest też akustyczny bas JB-320E o kształcie jumbo z litym topem ze świerku Sitka, boczkami i spodem z ovangkolu. Oba te instrumenty wyposażono w elektronikę Fishman Presys+.

Strona producenta: ESP
Sprawdź inne nowości z targów NAMM Show 2015


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------