UDOSTĘPNIJ

Sprzet_na_topie_logoW sierpniowym numerze Magazynu Muzyków TopGuitar ukazał się test wzmacniacza basowego Markbass Little Mark Ninja z kolumną Traveler 121 Ninja, który otrzymał redakcyjne wyróżnienie „Sprzęt na Topie”. Sprzęt do testów dostarczył dystrybutor marki Markbass w Polsce, firma Konsbud Audio. Zapraszamy na dedykowaną stronę firmy Konsbud Audio w portalu TopGuitar.little jinja

Poniżej przedstawiamy fragmenty z testu, który przeprowadził Maciek Warda, redaktor działu sprzętowego TopGuitar:
„Richard [Bona] chciał, by jego wzmacniacz był prosty w użyciu, bez zbędnych fajerwerków i dał się obsługiwać jednym ruchem ręki. W zasadzie jest to możliwe, ponieważ ustawienia korekcji zazwyczaj są niezmienne i ustawione w pobliżu punktów neutralnych i pozostaje drobna korekta gainu lub filtrów.”traveller_121_ninja

„O ile wzmacniacz Markbass Little Mark Ninja produkuje brzmienie absolutnie modernistyczne, dopasowane do potrzeb współczesnych basistów asystujących zarówno gwiazdom pop, jak i działających solowo, o tyle kolumna Traveler 121 Ninja to już królestwo ciepłych, miłych dla ucha barw. Są one zarazem precyzyjne jak skalpel chirurga.”

„Podobnie jak inne wzmacniacze Markbassa nasz Little Mark Ninja jest wielowymiarowym brzmieniowo urządzeniem, skrojonym pod Mistrza gitary basowej, co daje nam możliwość obcowania z dokładnie tym samym sprzętem.”

 

Strona dystrybutora: http://www.konsbud-audio.pl


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSlash gra 24h na dobę, a ty?
Następny artykułEncore E4 Blaster – test gitary basowej
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!