Strona główna Artyści Artykuły o artystach Zabrzmij jak Steve Vai

Zabrzmij jak Steve Vai

1232
1
UDOSTĘPNIJ
Vai

Jakie instrumenty usłyszycie na płycie „The Story of Light”? Odpowiedzi na to pytanie szukajcie we wrześniowym numerze TopGuitar!

Nowa płyta Steve’a Vaia jest kontynuacją bardzo ciepło przyjętego albumu „Real Illusions” utrzymanego w prawdziwie Vaiowskim stylu. Steve Vai zawsze był artystą poszukującym i w pełni dowodzi tego „The Story of Light”. Jak mówi sam artysta, poszukuje on przede wszystkim duchowej równowagi, a muzyka jest jego największą platformą poszukiwań. Również sprzęt Steve’a Vaia, pomimo swego urozmaicenia i bogactwa, jest bardzo zrównoważony i nieskomplikowany.

Steve Vai od pierwszych solowych płyt inspirował jako artysta wielu muzyków na całym świecie. Zadawał utrzymane w duchu Franka Zappy trudne pytania natury egzystencjalnej i stawiał przed sobą kolejne niełatwe wyzwania. Dziś ma 52 lata i, jak mówi, pytania, które zadaje przede wszystkim sobie, stają cię coraz bardziej poważne. „The Story of Light” dowodzi, że Vai jest w życiowej formie i z pewnością jeszcze długo będzie inspirował rzesze gitarzystów na całym świecie.

Grzegorz Ufnal, redaktor TopGuitar, pomoże wam w wyborze sprzętu, dzięki któremu zbliżycie się do brzmienia Steve’a Vaia – zestawienia i opisy instrumentów i akcesoriów znajdziecie we wrześniowym numerze TopGuitar (TG 9/2012).

Vai


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------